uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Як привернути увагу клієнтів? Секрети супер реклами

Як привернути увагу клієнтів? Секрети супер реклами

 Ви чули поширену фразу - хороший товар не потребує реклами? Дійсно, навіть серед підприємців існує переконання, що якщо є якісний і затребуваний товар, то клієнт сам прийде і купить його. Давайте розберемося - наскільки важливо для підприємця інвестувати кошти в рекламу?

 Яку частину бюджету потрібно вкладати в рекламу?

 Як ефективніше просувати свій товар на ринку?

 Чи потрібна реклама для вашого товару?

 Давайте уявимо бабулю, яка торгує дуже смачними пиріжками на ринку. Вартість одного пиріжка 10 гривень. Про смачні пиріжки знають 50 людей з довколишніх будинків. Ці 50 осіб щоранку приходять і купують у бабусі по 1 пиріжку на сніданок. Неважко порахувати, що щодня такий пиріжковий бізнес приносить 500 гривень. Але є одна обставина! У бабусі є недбайливий онук - студент, що живе в гуртожитку. Бабусі потрібно допомогти внуку протриматися без стипендії до наступної сесії.

 А для цього їй потрібно, щоб чистий прибуток від пиріжків щодня становив вже не 500 гривень, а 1000! Що ж робити? Можна класти більше начинки в пиріжки і підвищити вартість товару. Ще один варіант - розширити асортимент і почати пекти ватрушки. Є кращий спосіб, яким і скористалася наша заповзятлива бабуля. Її онук, студент набрав на комп'ютері кілька оголошень, які він розклеїв в людних місцях і вже на наступний день його бабуся отримала очікувані 1000 гривень. Підіб'ємо підсумки, так, якість товару - це першочергове, але також варто і приділяти увагу залученню нових потенційних клієнтів. Мета будь-якого бізнесу - це прибуток. А недозароблений прибуток - це вкрадені у вас гроші!

 Скільки потрібно вкладати в рекламу?

 На жаль, інвестиції в рекламу завжди пов'язані з ризиком неповернення коштів. І Ви, як підприємець, повинні бути до цього готові. Однак, страх - не привід опустити руки і чекати, що сарафанне радіо приведе Вам армію нових покупців.

 Збільшення клієнтів потребує постійного вливання бюджету. При розподілі бюджету закладіть певний відсоток від чистого прибутку (а не фіксовану суму), який Ви щомісяця будете інвестувати в рекламу.

 Як змусити клієнта купувати тільки у вас?

 Управління рекламою - ціла наука, якої потрібно вчитися роками. Щоб зрозуміти, який вид реклами найбільш ефективний для ваших клієнтів, потрібно провести десятки маркетингових тестів і досліджень. Але все - таки існують універсальні правила золотого маркетингу, що працюють в будь-якому бізнесі, з будь-якою цільовою аудиторією і товаром. Якщо в ваші стратегічні плани входить збільшення клієнтів, розширення сфери впливу вашого бізнесу і сфери вашого товару на нові ринки, то беріть їх на озброєння:

 1. ✓Відрізняйтеся від конкурентів. Не секрет, що сьогодні покупець перш ніж прийняти рішення про покупку, ретельно вибирає - кому саме залишити свої зароблені гроші. Ваше завдання при роботі з клієнтами знайти ключову відмінність вашого товару від товару конкурентів. Це може бути властивості самого товару, унікальні бонуси до покупки, шокуюча гарантія. Наприклад, ваша меблі зроблені з цільного масиву дерева, а не з ДСП. Або тільки у вас при покупці вудки, покупець отримає в подарунок похідний складаний стілець для риболовлі. Запам'ятайте ваше УТП (унікальна торгова пропозиція) - це ваша відмінність від маси схожих пропозицій.

 2. ✓Постійно пробуйте нові види реклами і аналізуйте ефективність кожного з них. Чи не спрацювало оголошення по радіо, спробуйте розмістити його в соціальній мережі, використовуйте рекламні банери або статті сайтах. Обов'язково поцікавтеся у ваших клієнтів - в якому вигляді вони хотіли б отримувати інформацію про ваших нові товари (текст, аудіо, відео). Додавайте яскраві картинки в ваші рекламні повідомлення.

 3. ✓Робота з клієнтами потребує поваги і терпіння. У гонитві за новими покупцями, не забувайте про тих, хто вже з вами. Іноді в намаганні розширити свою аудиторію ми кидаємо старих клієнтів, які вже були налаштовані на покупку вашого товару або послуги. Буває так, що грубі помилки в роботі з клієнтами (егоцентризм, відсутність зворотного зв'язку, слабкий сервіс) можуть просто знищити бізнес.

 4. ✓Створіть спільноту ваших клієнтів або покупців. Наприклад, це може бути група в соціальній мережі, форум або сайт-візитка, де вони будуть ділитися відгуками, хвалити (так - це теж реклама) ваш товар.

 5. ✓Не будьте настирливі. Управління рекламою - це завжди тонка грань між наполегливістю і тактовністю. Помилково вважати, що заполонивши своєю рекламою весь навколишній простір ви зможете дістати всіх клієнтів. Потрібно подбати і про те, як вашу реклама і товар будуте сприйнята покупцями.

 Дотримання цих простих правил допоможе вам знайти нових покупців і постійних клієнтів. А це в свою чергу допоможе вам залишатися на плаву в будь-якій економічної ситуації.

 Напишіть рекламну статтю про вашу компанію і відправте на uspehaorg@gmail.com, ваша стаття буде безкоштовно опоблікована на порталі uspeha.org. Для максимального результату стаття повина бути унікальна (нескопійована з інших сайтів), це потрібно для того щоб пошувові системи видавали у видачі вас на топові місця.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх