uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Як побороти свій страх?

Як побороти свій страх?

 Що таке страх? Як перейти від боязні до дії? І що найбільше лякає нас в бізнесі? Стаття про те, як як побороти свій страх - боротьбу із самим собою. Популярний американський письменник і мислитель Карлос Кастанеда виділив 4 основних ворога на шляху до розвитку...

  • 1. ✓Страх, який стримує людей від того, щоб вони почали щось робити. Найчастіше зустрічається в сучасному суспільстві проблема - відірватися від зони комфорту і почати діяти.
  • 2.✓Переборовши страх, людина знаходить силу і разом з цим нового ворога - небажанням своєю силою ділитися.
  • 3. ✓Якщо людина перемагає другого ворога і радіє бути корисним для інших, вона стикається з проблемою гуру. Ця проблема представляє з себе неправдиву ілюзію про абсолютне знання, і ріст припиняється.
  • 4. ✓Останній ворог - страх старості, характерний для людей, довготривалий від етапу подолання страхів і до етапу передачі знань або все ще не почали розвиток.

 Ми поговоримо про першого ворога, який нам всім знайомий. Його називають не інакше як тваринний страх.

 Страх - це нормально

 Страх - природна захисна функція нашого організму від небезпеки або невідомості. Але на його природу можна поглянути з іншого боку, зрозумівши одну закономірну і важливу річ - ми боїмося того, чого найбільше хочемо.

 Чи бувало у вас так, що ви мрієте познайомитися з якоюсь людиною, але боїтеся? І ось, нарешті, настає час-ікс: ви берете себе в руки, стискаєте волю в кулак, підходите і знайомитеся. Відбувається диво - від тої дії, яка вас сковувала і лякала, ви отримали величезну внутрішню розрядку. Світ ніби ділиться на до і після. Ви відчуваєте, що ви стали сильнішими від такого незначного кроку в бік невідомості і в вашій голові виникає думка: Хм, і чому я не зробив це раніше?.

 Важлива теза: потрібно йти туди, де страшно. Все, від чого ми відчуваємо задоволення і насолоду, так чи інакше пов'язано зі страхом і внутрішньою боротьбою. Страх - це енергетичний потенціал, розкривши який, ви отримуєте максимальне виверження енергії.

 Страх як інструмент

 Страх - вид стресу. Знаменитий політичний діяч Гай Юлій Цезар керувався психологічним трюком для відбору найсильніших і непохитних: він ставив кандидатів в складну ситуацію і спостерігав. Спостерігав стресову реакцію. Ті, хто активізувався і відчував позитивну мобілізацію внутрішніх ресурсів, причому міг сам впливати на свій стан - відчували позитивний стрес, як його назвали пізніше, еустресс - входили в шану політика. Ті ж, хто був скутий і ніби завмирав в очікуванні, бажаючи відкинути все те, що відбувається, відчували негативну форму стресу - дистрес, відповідно, провалювали завдання.

 Давайте зробимо висновки до вищесказаного:

  • 1. ✓Стан дистресу є негативним страхом, так як спостерігається блокування свідомості і відсутність рішучих дій.
  • 2. ✓Стан еустресса є позитивним страхом. Легкий мандраж і нервозність корисні у вирішенні складних завдань. Такий стан робить вас більш зарядженими на результат.

 Чи відчуваєте ви страх, який вас сковує? Якщо так, то зрозумійте, ви повинні навчитися бачити суть страху, поглянути на нього раціонально. Що реально відбудеться, якщо ви підете на ваш страх? Спробуйте спроектувати найжахливіший результат подій. Страх перейде з підсвідомого у свідомий і почнете знаходити ключі, чит-коди і варіанти - свідомість встане на вашу сторону, звільнившись від обтяжливих пут. Страх - це допінг, це інструмент.

 Які страхи переслідують нас в бізнесі?

 1. Страх дзвінка клієнта

 Багато з вас побоюються першого контакту з потенційними замовниками. Тому ви намагаєтеся відстрочувати цей неприємний і стресовий для організму процес і починаєте робити візитки, логотипи і оформляти ВП. Це важливо, але не веде до грошей. Відкрию таємницю: нічого страшного не станеться з вами, якщо ви просто візьмете трубку і почнете спілкування. Вас ніхто не посадить і не кине в пекло на розпечену сковорідку, якщо виявиться, що у вас ще немає товарів чи ви тільки починаєте працювати в своїй ніші.

 2. Страх найму

 Вам подобається працювати в одиночку, виконувати всю чорну роботу і при цьому заробляти мало? Ви Рембо? Або ж ви просто боїтеся делегувати і віддавати завдання іншим людям? Зрозумійте, що наймати професіоналів - важливий крок для масштабування вашого бізнесу і прямого збільшення результату. Почніть проводити співбесіду, підіть назустріч страху, послухайте людей з більш широким досвідом у вашій ніші. Ви однозначно виростите.

 3. Страх зустрічі з постачальниками

 Ви озираєтеся на свій статус, зовнішній вигляд, вік і думаєте: Постачальники подивляться на мене як на ідіота. Хто буде зі мною працювати?

 На таку оману є витончене рішення. Приходьте до постачальників з готовими замовленнями, задавайте їм питання і проявляйте себе як максимально зацікавлену особу в збільшенні вашого прибутку, так і прибутку постачальника. З таким підходом вам відкриті двері в багато кабінетів, про які вам часом навіть некомфортно думати.

 4. Страх держави

 Бізнесу боїться той, хто ніколи його не робив. Почувши неправдиву гіпотезу, нам зручно міркувати: У нашій країні важко розвивати бізнес. Це не так. Стратегія держави по відношенню до підприємниця досить лояльна.

 5. Страх втрати оточення

 Коли ви встаєте на шлях бізнеса - відбувається зміна мислення, заміна цінностей і тяга до іншого оточення. Страх втратити старих друзів - особистий і несвідомий. Для вас абсолютно зрозуміло, що ви не можете жити по-старому. Назріває ясність і чистота мислення. Але не відразу. Що ви робите спочатку? Ви ниєте, що вас оточують скиглії. Парадокс, так? Чи не здається вам це дивним? Справжня природа цього явища: подобається скаржитися, тому що подобається відчувати перевагу. І крапка. Проговорите про себе це ще раз і ще раз. Всі глибинні зміни в людині відбуваються тільки при самому її бажанні. Не можна змусити іншого бути краще, змінюйтесь самі - покажіть на особистому прикладі.

 6. Страх успіху

 Якщо присутність цього страху вас дивує, значить, вам частково пощастило. Так, не дивуйтеся. Ймовірно, ви рієте дрібні проблеми, і вам не нудно. Рутина - порятунок від роздумів про зміст і життя. Рутина - таблетка, яку ви приймаєте кожен день, і біжите вирішувати побутові справи. Що я буду робити, коли досягну успіху? - Відвідує вашу голову таке міркування. Проте, варто сказати, це неочевидний і жахливий страх. Чим займатися далі, коли закриті всі основні потреби? Тим, чим ви займалися і тоді, коли у вас не було грошей, а було головне - кайф від моменту тут і тепер. Якщо не знаєте, в чому б ви хотіли бути майстром - інтуїтивно вибирайте нішу, розбирайтеся в ній, отримуйте глибинні знання і монетизує їх. Любов до справи виникне і в такому випадку.

 Висновк

 Страх - це нормально. Він активізує вас і показує вам ваші приховані бажання. Усвідомивши страх, ви перетворюєте його в ціль і можете вибудовувати методологію досягнення. Не бійтеся йти на страх. Він нікуди не дінеться і буде висіти над вами до тих пір, поки ви з ним не розберетеся. У бізнесі кількість страхів і стресових ситуацій сконцентровано максимальна кількість - з цим важко сперечатися. Однак, це і є найкращою школою життя для власного розвитку і якісного виходу на новий рівень.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх