uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Важливі правила для успіху в житті

Важливі правила для успіху в житті

 Шість важливих правил для успіху в житті. Кожне з правил нижче може бути застосовано в будь-якій сфері вашого життя - в роботі, особистому житті або взаєминах зі світом.

 1. ✓Усвідомте, що чекати ніколи

 Чекаєте, що завтра буде краще? Погана новина: нічого очікувати кращого завтра. Ваше життя вже почалося, і кожен день воно стає коротшим. Тому у вас немає часу на жалість до себе, на обдумування минулого, на жаль і т.д. Зробіть позначку в розумі, як Чекин в Foursquare, - то, що сталося, просто факт. Він не має емоційного кольору. Він не має над вами сили. І далі робить те, що повинні. Хороша новина: повинні не комусь, а тільки собі.

 Вирішіть для себе, що вам реально заважає в житті, що вас вимикає і відмовтеся від цього. Потім подумайте, від чого у вашій душі розгоряється натхнення і бажання жити. Направте на це всі свої зусилля. Отримуйте задоволення від життя вже сьогодні. Насправді ви маєте всі - ресурси, силу, бажання, можливості.

 2. ✓Зрозумійте, що допомоги не буде

 Якщо ви сподіваєтеся, що все відбудеться само і обставини якимсь дивним чином складуться на вашу користь, то у нас знову погана новина - нічого не станеться і ніхто не прийде на допомогу. Безумовно, в різних життєвих ситуаціях ви можете розраховувати на допомогу від друзів і близьких. Але зрозумійте - усі завжди найбільше зайняті собою, своїми проблемами і турботами. І це нормально.

 Направте своє життя, всі свої дії, зважаючи цей факт, і вперед до своєї мети. Так, страшно брати на себе відповідальність за свої вчинки, страшно зробити перший крок. Але є хороша новина: радість від того, ви самі змогли зробити вчинок, стали розумнішими, сильнішими.

 3. ✓Корегуйте по ходу

 Нічого не виходить, світ проти мене, руки опускаються ...., - Знайоме? Погана новина - ви самі себе накрутили, що виходу немає. Але якщо його дійсно немає - значить, ваша мета недосяжна. Хороша новина - вихід є. Тому станьте на якийсь час редактором - викиньте погані думки з голови, безжально задавите жалість до себе і погляньте на ситуацію з іншого ракурсу. Чи не притому вперто, намагаючись напролом дістатися до кінцевої точки через товсту стіну перешкоди. Можливо, ця перепона в метр шириною, і її простіше обійти - перестрибнути?

 Також цілком можливо, що вам доведеться змінити не тільки інструменти, але і мету. Може бути, та картинка успіху, яку ви створили для себе, і до якої прагнете, зовсім не для вас? Наприклад, ви - юрист, але щасливі тільки тоді, коли хтось створюєте щось своїми руками? Зміна мети складніше, але все одно є можливою.

 4. ✓Забудьте про те, що в вас немає нічого особливого

 І відразу хороша новина: кожен з нас вже народжений з проектом всередині - унікальним. Тому що найголовніший проект вашого життя - це ви. І місія вашого життя - це щодня покращувати проект Я. Бути кращою версією себе вчорашнього. Кожен день запитуйте себе: Що я можу зробити для свого проекту, щоб він став краще?

 5. ✓Відмовтеся від звички: та - всім, ні - собі

 Що ви робите зазвичай? Намагаєтеся допомогти іншим стати кращими, порадити, як зробити так, щоб було краще. Грубо кажучи, спершу хочете надіти кисневу маску в літаку мамі / дитині (слабшому), а тільки потім собі. Погана новина - такі дії ведуть до двох потенційним смертям.

 Так як, швидше за все, ви не врятуєте ні другої людини, ні себе. А якби ви в першу чергу наділи маску собі, то у вас з'явилися б додатковий час і кисень на дії з порятунку інших.

 Відмовтеся від допомоги іншим, не вміючи допомогти собі. Це не прояв егоїзму - це можливість побачити купу вільного часу і ресурсів для виконання своїх бажань, давно улюблених і відкладаються.

 6. ✓Вмійте переключатися

 Дотримуйтесь т.з. принципа ліхтарика. Так, у ліхтарика зазвичай є опція зміни освітлення - ближнє і дальнє світло, миготливий, розсіяний ... Це для того, щоб сфокусуватися на різних ділянках шляху.

 Так і в житті: на чому сфокусовані - то і отримуєте. Якщо ви концентріруетесь на мінусах, то ви у всьому бачите проблеми, невдачі в різних масштабах, страх. Це погана новина. Але є і хороша. Пам'ятайте, що у ліхтарика можна змінювати режими освітлення в будь-який момент? Робіть так само.

 Вчіться переключатися: міняйте фокус з результату на процес, дивіться не тільки прямо, але і на всі боки тоді ви обов'язково дійдете до своєї мети.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх