uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Собака може бути не тільки хорошим другом для людини, але і чудовим бізнес-тренером

Собака може бути не тільки хорошим другом для людини, але і чудовим бізнес-тренером

 Собака може бути не тільки хорошим другом для людини, але і чудовим бізнес-тренером. Не віриш? Даремно.

 По-перше, собаки дуже добре відчувають людей, по-друге, їх складно обдурити, а по-третє, вони дуже спостережливі і віддані. А ще на прикладі їх можна вчитися правильно керувати своїм бізнесом і підлеглими.

 ✓Будь послідовним і наполегливим

 Ти помічав, який у твоїй собаки погляд? Часто вона дивиться так, що навіть залізні люди здатні розтаяти і пом'якшити. У багатьох випадках навіть ті, хто не дуже любить тварин, не можуть встояти проти цього відданого погляду.

 Який урок з цього винести? М'яка наполегливість працює навіть з найскладнішими клієнтами.

 ✓Стимулюй і вигравай

 Що любить твій улюбленець? Сосиски? Консерви? Шоколад? За улюблену винагороду він здатний навчитися виконувати будь-які вказівки - від команди сидіти до команди фас. Якщо ти хочеш отримувати позитивні результати, пам'ятай, що їх потрібно забезпечувати належними стимулами.

 ✓Припини сприймати все занадто серйозно

 Що б не сталося в житті, собака залишається вірною своїм слабкостям: вона хоче, щоб ти погладив її по животу, або почухав за вухом. Ось і ти не загружайся сумом від проблем, що раптово звалилися на твою голову. Неможливо вирішити - знайди того, хто погладить тебе по животу, почухає за вухом. А ще ляж поспи. Завтра вранці проблема, по ідеї, не повинна вже здаватися такою страшною і нерозв'язною.

 ✓Не обмежуй коло свого спілкування роботою

 Ти помічав, що твоя собака намагається бути люб'язною і щасливо махає хвостом незалежно від того, де вона знаходиться. Якщо ти любиш свій бізнес, ти повинен вибудовувати коло спілкування схожим чином. Тобто не виляти хвостом-всім посміхатися (або навпаки - гавкати і на всіх кидатися). Ти повинен спілкуватися з людьми поза роботою. Це, по-перше, розширить кордони твого світобачення, по-друге, ніколи не знаєш, хто тобі може стати в нагоді.

 І, в принципі, своє життя варто оцінювати не тільки за показниками річних звітів і рахунків. Обов'язково тісно спілкуйся з людьми, не пов'язаними з твоїм бізнесом, і старайся приділяти їм часу не менше, ніж партнерам, клієнтам і підлеглим.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх