uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Притча про думку, благословіння і нещастя

Притча про думку, благословіння і нещастя

 Притча про думку, благословіння і нещастя. Ця історія трапилася за часів Лао Цзи в Китаї, і Лао її дуже любив.

 У селі жив старий, дуже бідний, але навіть королі заздрили йому, так як у нього був прекрасний білий кінь. Королі пропонували йому небачену ціну за коня, але старий завжди казав:

 - Цей кінь - НЕ кінь для мене. Він особистість. А як я можу продати особистість, продати друга?

 Старий був бідний, але не продавав коня. Одного разу він побачив, що коня немає в стійлі. Зібралося все село, і люди сказали:

 - Ти старий дурень! Ми знали, що одного разу коня не буде на місці. Було б краще продати його. Оце нещастя.

 - Не заходьте занадто далеко, кажучи так. Просто скажіть, що коня немає на місці, - відповідав їм старий. - Такий факт, інша думка. Що б не було, нещастя або благословіння, я не знаю, тому, що це тільки фрагмент. Хто знає, що буде далі?

 Люди сміялися над старим. Вони завжди знали, що він трохи божевільний. Але через 15 днів, одного разу вночі, кінь повернувся. Він не був вкрадений, він просто втік на волю. І це було ще не все. Він привів із собою дюжину коней. Знову люди зібралися і сказали:

 - Старий був правий. Це не нещастя. Тепер ясно, що це було благословіння.

 - Знову ви заходите далеко. Просто скажіть, що кінь повернувся. Хто знає, благословіння це чи ні? - Спокійно відповів старий. - Це тільки фрагмент. Ви прочитали одне слово в вираженні. Як ви можете судити цілу книгу? Цього разу люди багато не говорили, але всередині себе вирішили, що він не правий: дванадцять прекрасних коней!

 У старого був єдиний син, який став об'їжджати цих коней. Всього через тиждень він впав з коня і зламав обидві ноги. Люди зібралися знову і знову судили:

 - Ти знову довів свою правоту! Це нещастя. Твій єдиний син втратив ноги, а в твоєму похилому віці він - твоя єдина опора. Тепер ти став ще біднішими, ніж був.

 - Ви одержимі судженням. Не заходьте так далеко. Скажіть тільки, що син зламав ноги. Ніхто не знає, нещастя це чи благословіння. Життя приходить шматочками, а більшого нам не дано.

 Так сталося, що через кілька тижнів країна вступила у війну, і всі вони пішли в армію. Залишився тільки син старого, тому що він був каліка. Все село кричало і плакало, бо це була вирішальна битва, і вони знали, що більшість молодих людей не повернеться. Вони прийшли до старого і сказали:

 - Ти мав рацію, старий, тепер це очевидно, що це було благословіння. Що ж, твій син каліка, але зате він з тобою. Наші сини пішли назавжди.

 Старий знову сказав:

 - Ви продовжуєте судити. Ніхто цього не знає! Тільки скажіть, що ваші сини придатні для армії, а мій син - немає. Тільки Бог знає, нещастя це чи благословіння.

 Старий знову сказав:

 - Ви продовжуєте судити. Ніхто цього не знає! Тільки скажіть, що ваші сини годні для армії, а мій син - немає. Тільки Бог, знає, нещастя це чи благословіння.

 Поки ви судите, ви не ростете і не розвиваєтеся. Судження означає застиглий стан вашого розуму. І розум завжди вимагає думок, тому що хоче перебувати в процесі розвитку. Насправді подорож ніколи не закінчується. Одна частина закінчується, зате інша починається, одні двері закривається, інші - відкриваються. Ви досягаєте вершини, але з'являється інша, більш висока.

 Життя є нескінченна подорож!

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх