uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Перевірте свій IQ!

Перевірте свій IQ!

 IQ важко виміряти адекватно, і якщо ви не готові розлучитися з кількома сотнями доларів і попрацювати з професіоналом, ви так і не дізнаєтеся напевно своє місце в цій шкалі. Однак нові дослідження дають в цьому сенсі цікаві підказки. Зокрема, високий інтелект пов'язаний з певним життєвим досвідом в дитинстві. І якщо якийсь з перерахованих нижче пунктів ви застосовуєте, цілком ймовірно, що у вас високий IQ.

 1. ✓Тривожність.

 Важко уявити, що тривожність - це щось хороше, але дослідження говорять, що так дійсно може бути. Психолог Джеремі Коплан вивчав пацієнтів з розладами, які призводять до тривожності, і виявив, що люди, у яких ці симптоми проявляються найсильніше, мають і IQ вище, ніж у людей з більш м'якими проявами. Інші дослідження показали, що у людей з підвищеною тривожністю спостерігається більш високий рівень вербального IQ. Або, наприклад, візьмемо складний експеримент, проведений в одному з ізраїльських наукових центрів: дослідники попросили учасників оцінити картинки, які їм показувала програма, а потім запустили псевдо-вірус, зробивши вигляд, що це результат якихось дій учасника.

 Потім учасникам терміново веліли звернутися в техпідтримку, а потім поставили на їхньому шляху інші перешкоди. Вчені з'ясували, що самі тривожні учасники також виявилися зосередженими та найефективніше виконали завдання. Так що коли вам наступного разу порадять поменше хвилюватися, відповідайте, що так проявляє себе ваш масштабний інтелект.

 2. ✓Ви рано почали читати.

 Дослідження 2000 пар близнюків, проведене в Британії, показало, що ті, хто почав читати раніше, продемонстрували більш високі показники IQ (як вербальні, так і невербальні). Здавалося б, це легко пояснити: ті, хто розумніші, і навчилися швидко читати. Але в даному випадку справа була не так.

 Дослідники прийшли до висновку, що раннє читання мало реальний ефект для розвитку. Так що якщо ви рано почали читати, то не обов'язково справа в тому, що ви були розумнішими. Можливо, ви якраз стали розумнішими завдяки читанню.

 3. ✓Ви працюєте лівою рукою.

 Судячи з усього, вчителі, які намагаються змусити ліворуких писати правою рукою, помиляються. З одного боку, є невелика і поки що не можна було пояснити кореляція між ліворукістю і схильністю скоювати злочини, але при цьому у ліворукості є інтелектуальні переваги.

 Одне масштабне дослідження показало, що вона асоціюється з дівергентним мисленням, особливо у чоловіків. Ця здатність пов'язувати два не зв'язаних об'єкта осмисленим чином - ознака високого інтелекту.

 4. ✓У дитинстві ви брали уроки музики.

 Досить багато досліджень показують, що музичну освіту підвищує вербальний інтелект і розвиває виконавчі функції - навички, необхідні для зосередженості і самоконтролю. У дослідженні психолога Сільвена Морена діти у віці 4-6 років брали участь в комп'ютеризованої програмі навчання під керівництвом вчителя. Час в день протягом місяця половина учнів працювали по музичній програмі, а друга половина вивчала образотворче мистецтво.

 В кінці експерименту 90% дітей, які вивчали музику, продемонстрували зростання по вербальної частини IQ.

 5. ✓Ви смішите людей.

 Радійте, шкільні клоуни! Дослідження показують досить сильний зв'язок між умінням бути смішним і високими показниками вербального інтелекту і абстрактного мислення. Схоже, що ваше дотепність - дійсно плід гострого інтелекту. Тепер придумайте жарт з цього приводу.

 Цей список далеко не вичерпний. Так що якщо ви не знайшли себе в ньому, це зовсім не означає, що у вас невисокий IQ. Але якщо багато з цих пунктів можна застосувати до вас, то ви, ймовірно, розумніші середнього людини.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх