uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

На службі краси і здоров‘я Vitamin Gym

На службі краси і здоров‘я Vitamin Gym

 Майже кожен тренажерний зал, що відкривається чи давно працює в нашому місті, може стати корисним для тернополян. Адже тут можна схуднути чи набрати вагу, відновитись після родів, операцій або компенсувати сидячий і малорухливий спосіб життя, а хтось хоче стати бодібілдером чи фітнес-моделлю.

 Різниця між залами лише в тому, наскільки ефективно вони дадуть те, за чим прийшли до них люди. Наведемо приклад – людина купила квиток на певну виставу, а йому демонструють іншу, або взагалі пропонують виставу на незрозумілій мові, так і куплений абонемент до тренажерного залу – важлива, але не головна складова успіху.

 

  Багато хто купує заповітний квиток до мрії за досить великі для себе гроші, абсолютно не маючи уявлення, що мрія не реалізовується через наявність лише модних тренажерів, розкрученої марки чи дизайнерського оздоблення залу. Інші обирають дешевий абонемент і абсолютно непристосовані приміщення, вирішуючи, що зовнішня обстановка не завадить ефективному тренінгу.

 

 На жаль, і перші, і другі, помиляються в головному: абонемент до тренажерного залу, дорогого чи дешевого, абсолютно не дає гарантії досягнення успіху.

 

 Як професіонали своєї справи, хочемо звернути вашу увагу на основні переваги, які ви отримаєте, ставши членом дружного колективу тренажерного залу Vitamin Gym Тернопіль:

 • ✓ми знаємо ім‘я, задачі, проблеми і потреби кожного нашого клієнта;
 • ✓передплативши абонемент, ви отримуєте складену саме для вас індивідуальну програму і базовий тренерський супровід протягом всього періоду дії абонементу, а не лише перепустку до тренажерів;
 • ✓ціна на абонементи доступна і варіативна, в залежності від кількості і періоду ваших тренувань;
 • ✓в залі діють постійні сімейні і студентські знижки, пропонується заохочувальна система оплати абонементів;
 • тренажери підібрані професійними спортсменами, із врахуванням багатолітнього досвіду тренерської роботи і участі у змаганнях;
 • ✓більшість відвідувачів залу – дорослі самостійні люди, які досягли певного професійного і матеріального рівня, і довіряють тренерам-фахівцям своєї справи;
 • ✓якщо ви мали якість проблеми із станом здоров‘я, при підборі програми вони обов‘язково будуть враховані;
 • ✓в залі надзвичайно уважно відносимось до початківців, тому, записавши у зал вашу дитину (від 14 років), можете бути впевнені, що вона не отримає шкоди для свого здоров‘я;
 • ✓ви можете придбати в нас подарунковий сертифікат на певну кількість занять і тим самим спонукати близьку людину до кроку, який вона, можливо, не наважується зробити самостійно;
 • ✓тренери можуть надавати консультації щодо побудови добового раціону чи дієти, вживання вітамінів та спортивного харчування, які не нанесуть шкоди вашому організму;
 • ✓до нас зручно добиратись із будь-якої точки міста, адже ми в самому центрі;
 • ✓ми працюємо уже більше 3 років і абсолютна більшість наших клієнтів отримують тут те, за чим прийшли вперше. Нас важко проміняти на щось краще, оскільки ми намагаємось бути найкращими.

 Відвідайте лише одне заняття, познайомтесь з тренерами, задайте свої питання, і ми впевнені, ви залишитесь з нами надовго, бо турбота про ваше здоров‘я, зовнішній вигляд, настрій і майбутнє – це наша спільна справа!

 На сайті vitamingym.com.ua ви знайдете контакти, адресу, графік роботи та цінову панель. Ми також представлені в соціальних мережах Facebook, Instagram, Вконтакті, про нас знає Google map.

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх