uspeha.org

 Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете

Хотите расти и развиваться! Вам нужно иметь собственный сайт.


Заказать бесплатно сайт-визитку

Іноді варто відступити і пошукати інші шляхи

Іноді варто відступити і пошукати інші шляхи

 Іноді варто відступити і пошукати інше рішення. Уоттлз ще сто років тому написав: марно ловити лосося в озері, якщо там немає лосося. Навіть якщо у вас відмінні снасті і навички - все одно нічого не зловите. І вирощувати щось в безплідних землях не варто - є родючі грунти. І намагатися побудувати відносини з людьми, яким ми не потрібні - теж не варто. Іноді людина це розуміє, але він уже доклав дуже багато зусиль, витратив так багато часу, снасті купив дорогі, пісок поливав - що він немов прилип до ситуації. І боїться піти - ситуація невдачі стала звичною.

 Щоранку треба збиратися на погану роботу, до озера, де немає риби. Дзвонити і писати того, кому ми не потрібні - і нам ясно це дали зрозуміти.

 Натискати на газ забуксувала машини, у якій давно акумулятор сів - раптом поїде! Чи не поїде. Треба або звертатися за допомогою, за буксируванням; або зовсім змотати вудочки і піти шукати інший водойму. І іншої людини. Запас часу обмежений; життя не вічне. І можна, напевно, шляхом неймовірних зусиль домогтися бажаного, присвятивши цьому життя - виростити квіти жалюгідні на піску або машину руками виштовхати.

 Або, як пушкінський герой, домогтися розташування красуні Наїни. Яка до того моменту перетворилася в страховисько... Та й самому можна перетворитися в нервового невдахи. Заради чого? Іноді треба піти і пошукати інші шляхи, інші дороги, озера і землі. І інших людей - їх кілька мільярдів. І комусь-то ми точно будемо потрібні...

 Успіху тобі

Успеха тебе - эффективное продвижение Вашего бизнеса в Интернете
Копирование материалов разрешается только с указанием индексируемой прямой ссылкой на сайт uspeha.org

Добавляйтесь в нашу группу ВКонтакте: vk.com/uspeha

Развивайте свой бизнес и увеличьте популярность в Интернете, получите новых клиентов простым способом - напишите нам на uspehaorg@gmail.com о Вашей компании, Ваша рекламная статья будет опубликована на портале uspeha.org.

Поделись с друзьями:


Поделиться

Отзывы (0):

Для добавления отзыва надо войти в систему.
Если Вы ещё не зарегистрированы на сайте, то сначала зарегистрируйтесь.

наверх